آموزش کتاب زبان انگلیسی prospect2 پایه هشتم – درس چهارم

آموزش زبان انگلیسی پایه هشتم تحصیلی درس چهارم

این ویدیو بر مبنای آخرین کتاب منتشر شده زبان انگلیسی پایه هشتم به همراه توضیحات ، فیلم و مثال های تکمیلی تلاش دارد تا شما آموزش کامل تری دریافت کنید.

درس چهارم را با دقت همزمان از روی کتاب درسی تان بخوانید و همراه با این فیلم تمرین و تکرار کنید. تیم تولید محتوای و دپارتمان آموزش کیمیای کهن با شروع و شیوع کرونا تمام تلاش خود را داشت تا با شیوه های جدید آموزشی در خدمت زبان آموزان باشد.

اما شاهد بودیم که مشکلات آموزش های مجازی و تجهیزاتی که لازمه آنهاست گاهی این امکان را به برخی از دانش آموزان نمی دهد که آموزش مناسب را دریافت کنند.

دست بوس تمام معلمین عزیز میهنمان هستیم و برای یاریشان و تلاش برای ارتقاء سطح علمی و دانشی خانواده عزیز و بزرگ ایران سربلند به خصوص دانش آموزان آینده ساز و دلبندمان بی هیچ منت و چشم داشتی با افتخار تمامی دروس دوره های آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم ، هشتم ، نهم ، دهم و یازدهم و دوازدهم تحصیلی مدارس را بر اساس مسئولیت اجتماعی به صورت فیلم های آموزشی درآورده و به صورت کاملا رایگان تقدیم آینده سازانمان کرده ایم.

One thought on “آموزش کتاب زبان انگلیسی prospect2 پایه هشتم – درس چهارم

  1. واقعا نمیدنم چی باید بگم .آدم این قدر مومن و بزرگ.خدا به زندگیتان به جانتان به عمرتان برکت بده .یاد حرف رسول اکرم افتادم که فرمودند محبوب ترین بنده گان نزد خدا سودمند ترینشان برای مردم است…..من بعد از ترک تحصیل به مدت4 سال تصمیم گرفتم دو باره شروع کنم .واز نظر پشتکار و اراده هم آدم قوی هستم و ممنون خدا هستم .الان 1 سال و نیمه به هر مدرسه ای رفتم واسه بزرگسالان .کلاس برگزار نمیکردند و مجبور بودم معلم خصوصی بگیرم که اون هم با آموزشی که خانم چارمحالی میدن قابل قیاس نیست. الان خیلی خوشحالم و از خانم چارمحالی هر چقدر هم که تشکر کنم باز هم کمه.قسمتی از خوشحالی من بخاطر پیدا کردن چنین منبع قوی و عالی هستش و قسمتی دیگه از خوشحالی من بخاطر وجود چنین آدم های بزرک و وارسته ای هست که ما باید قدر این بزرگ ها رو بدونم .هم از خانم چار مجالی و هم از اقای کهن تشکر و قدر دانی میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.