آموزش رایگان زبان مدرسه دروس انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم

هدیه ای کوچک برای فرزندان عزیز میهن

————————

دانلود و تماشای ویدیوهای زبان مدرسه

لینک فیلم ها در وب سایت آپارات
لینک ورود به فیلم های آموزشی رایگان داخل سایت کیمیای کهن

سخنی با شما

تیم تولید محتوای و دپارتمان آموزش کیمیای کهن با شروع و شیوع کرونا تمام تلاش خود را داشت تا با شیوه های جدید آموزشی در خدمت زبان آموزان باشد.

اما شاهد بودیم که مشکلات آموزش های مجازی و تجهیزاتی که لازمه آنهاست گاهی این امکان را به برخی از دانش آموزان نمی دهد که آموزش مناسب را دریافت کنند.

دست بوس تمام معلمین عزیز میهنمان هستیم. برای یاریشان و تلاش برای ارتقاء سطح علمی و دانشی خانواده عزیز و بزرگ ایران سربلند می کوشیم. و بی هیچ منت و چشم داشتی با افتخار تمامی دروس دوره های آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم تحصیلی مدارس را بر اساس مسئولیت اجتماعی به صورت فیلم های آموزشی درآورده ایم و به صورت کاملا رایگان تقدیم آینده سازانمان کرده ایم.

همه فیلم ها بر اساس کتاب درسی منتشر شده امسال تولید شده است.

نرگس چهارمحالی مدرس و گردآوردنده این ویدیوها بر مبنای کتاب های درسی زبان انگلیسی سال تحصیلی 1400-1399 مدارس و با استفاده از انیمیشن ها ، تصاویر و ارائه نکات آموزشی تمامی دروس را با جزییات تبدیل به فیلم های آموزشی کرده است.

هیچ نیازی به تبلیغ و یا نام بردن از ما نیست .

تنها دلیل درج لوگوی کیمیای کهن و وب سایت آن در ویدیوها اول حفظ حقوق مالکیت معنوی اثر و جلوگیری از سوء استفاده و فروش غیر قانونی است.

دوم اینکه با توجه به انتشار سری دوم مباحث درسی مرجع دانلود و اخبار تولید آثار و نیز پاسخگویی به سوالات احتمالی و دریافت پیشنهادات و انتقادات باشیم و بتوانیم با کیفیت عالی در توانمان یاری گر سیستم آموزش کشور باشیم.

خواهشمندیم این ویدیوها را با نگاهی مسولانه و با هدف کمک به آموزش فرزندانمان به هر آنجایی که گمان می کنید نیاز به آنها هست برده و توسط خیرینی همچون خودتان اماکن پخش آنها را برای دلبندانمان فراهم کنید.

————————————————————

خیر و خیر اندیش عزیز

چنانچه در مناطق محروم که امکان دریافت اینترنتی و دانلود ویدیوها زبان مدرسه برای ارائه به دانش آموزان عزیز نیست خواهشمندم این فرم را تکمیل فرمایید تا در صورت امکان DVD این آموزش به رایگان برایتان ارسال گردد.

———————————————————–

موضوع چیست؟

تمامی کتاب های درسی زبان مدارس را به زبان ساده از روی اخرین نسخه کتاب های سال تحصیلی جدید تدریس کردیم و فیلم آن را ضبط و برای دانش آموزان عزیز کشورمان به رایگان منتشر می کنیم.

چرا؟

چون در این ایام بسیاری از بچه ها به دلایل مختلف دسترسی به این آموزش ها ندارند.

هدفمان چیست؟

انجام مسئولیت اجتماعی ، ادای دین به خانواده بزرگ آموزش و پرورش و ایستادن کنار هم در شرایط سخت

توقع ما چیست؟

ویدیو ها را به بچه های عزیز برسانید، در مناطقی که تجهیزات پخش وجود ندارد تلاش کنید تا بچه ها حتی گروهی فیلم ها را ببینند و دیگر معلمان و متخصصان را تشویق کنید سایر کتاب های درسی را نیز به این وسیله تهیه و منتشر کنند.

روش توزیع چگونه است؟

تلاش کردیم نیمه اول همه کتاب ها را تا پایان آبان توزیع و همزمان تولید و پخش باقی آنها را انجام دهیم.