پرسش های متداول

منابع آموزشی را چگونه تهیه کنم؟

کتاب ویژه دوره شما و اقلامی مانند cd ، dvd و دیکشنری ، لایتنتر و اقلامی است که معمولا برای ر کلاس آموزش زبان مورد استفاده زبان آموزان قرار می گیرد. اگر شرکت کنندگان در کلاس تمایل به خرید این اقلام از سوی آموزشگاه داشته باشند تلاش می کنیم این منابع را تهیه و در صورت امکان با تخفیف مناسب در اختیار قرار دهیم.

روش ثبت نام در دوره های انلاین از طریق سایت چگونه است؟

ابتدا با کارشناسان ما از طریق تلفن ، واتساپ ، فرم تماس و یا ایمیل تماس بگیرید و با آنها مشورت کنید و حتی به رایگان تعیین سطح شوید. سپس به بخش ثبت نام آنلاین مراجعه کنید و دوره مورد نظرتان را با تخفیف انتخاب و مراحل ورود اطلاعات تماس و پرداخت از طریق درگاه های معتبر بانکی را انجام دهید تا کد پیگیری و شماره رهگیری دریافت کنید. به همین راحتی شما عضو خانواده کیمیای کهن شده اید. زمانبندی کلاس ها و مدرس به شما معرفی می شود.

چطور زبان خود را تقویت کنیم؟

برای تقویت زبان می شود از راههای گوناگونی استفاده کرد، باید ببینیم منظورمان از تقویت زبان چیست؟ توانایی مکالمه؟ درک مطلب؟ شنیدار؟ و… و بعد در همان زمینه تلاش کنیم. اگر تقویت را در همه چیز می خواهیم باید زبان را صحبت کنیم، بنویسیم، مطالعه کنیم، گوش بدهیم و… چطور؟ نیازی نیست حتما به کلاس بروید! برای خود حرف بزنید، برای خود بنویسید و برای خود گوش کنید! همه اینها در ضمیر ناخوداگاه شما منجر به تقویت زبانتان می شوند.

چطور آموزشگاه خوبی انتخاب کنم؟

دانش آموزان یک آموزشگاه سمبل و میوه های آن اموزشگاه هستند. پس در میان دانش اموزان جستجو کنید. اساتید خوب حتما فارغ التحصیلان دانشگاهی نیستند، اساتید خوب مدرسان خوبی هستند، هم اساتید دانشگاهی و هم اساتید غیر دانشگاهی باید مهارت خوبی در تدریس داشته و انسانهای صبور و پرانرژی باشند و هرگز به شما انرژی منفی ندهند.

برای یادگیری زبان انگلیسی از کجا شروع کنیم؟

از خودمان! چطور؟ ببینیم سطح فعلی زبان ما چیست، چه چیزهایی را بیشتر می دانیم و چه چیزهایی را نمی دانیم و یا کمتر می دانیم، استعداد ما بیشتر در چیست و علاقه مان به چه چیزهایی است و بر اساس آن متریال مورد نیازمان را فراهم کنیم. حتی سلیقه ما در انتخاب کتاب در یادگیری ما موثر است. و بگوییم:« من می توانم و استعداد زبان را به خوبی دارم» جملات و باورهای شما به صورت باورنکردنی در یادگیری شما موثرند.

چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیریم؟

برای یادگیری زبان بدون کلاس، بهتر است شروع کنیم به اینکه خود را در معرض زبان قرار دهیم. یعنی چه؟ شما عزیزان می توانید با تماشای تلوزیون به زبان انگلیسی، تماشای فیلم به زبان انگلیسی، گوش دادن به ترانه های انگلیسی و جستجو در معنای آنها و تکرار فراوان در خانه زبان انگلیسی بیاموزید. دیالوگهایی را که می پسندید حفظ کنید، با فیلم اخت بگیرید، انقدر آن را ببینید تا همه صحنه و دیالوگها رو از بر شوید. از نرم افزار رزتا استون هم می توانید بهره مند شوید‌.

چطور لغات انگلیسی را سریع یاد بگیریم؟

برای یادگیری سریع لغات زبان در ابتدا باید مفاهیم لغات را خوب درک کنیم و نقش کلمه رو بخاطر بسپاریم و بعد با جملاتی صحیح که خودمان ساخته ایم ان لغات را حفظ کرده و هر روز ان را مرور می کنیم

چطور زبان انگلیسی را آسان یادبگیریم؟

اولین قدم این است که تمام سختیها و تدریسهای غلط سیستم های اموزشی چه در مدرسه و چه در دانشگاه رو فراموش کنیم. ما دانش آموزان مدرسه نیستیم و می توانیم نحوه و میزان یادگیری خودمان را تعیین کنیم. «دیگر کسی نیست که بخواهد تمسخر کند یا سوژه بگیرد و… من هستم و خودم، پس هر چقدر بخواهم غلط صحبت می کنم، غلط جواب میدهم و به خودم مربوط است». تا غلط نگوییم و غلط ننویسیم درست را یاد نمی گیریم پس از اشتباه نترسید. همین سد روحی مانع یادگیری شماست. سپس هر چه می خواهد دل تنگت بخوان! از هر جا و هر طور که احساس راحتی می کنید شروع کنید و یادتان نرود مسیرها و روشهای مختلف یادگیری را مطالعه و تست کنید تا مناسب ترینش را برای شخصیت خودتان انتخاب کنید.

چگونه زبان انگلیسی را سریع یاد بگیریم؟

برای یادگیری سریع زبان انگلیسی نیاز است که ما از زبان مادری خود یعنی زبان فارسی کمک بگیریم. به چه صورت؟ خب باید معادلاتی برای جملات خود پیدا کنیم و شروع کنیم به الگوسازی. بدین صورت که مثل طوطی الگوها و جملاتی از زبان انگلیسی را که معادل فارسی آنها را می دانیم حفظ می کنیم و در شرایط مختلف کلمات دلخواه خود را در ان جایگذاری می کنیم.

آیا اجازه ارسال ویدیوهای ضبط شده کلاس ها را برای دیگران داریم؟

بسترهای فنی ارائه کننده مباحث آموزشی تهیه شده توسط آموزشگاه زبان کیمیای کهن از شبکه رایگان اسکایپ گرفته تا اسکای روم و ادوبی کانکت و … همگی مطابق حضور زبان اموز در کلاس هستند. شهریه پرداختی جهت اموزش کلیه مباحث به یک فرد بوده و حقوق مالکیت معنوی انها برای صاحب اثر یعنی اموزشگاه محفوظ بوده و بانشر ویدیوها ، تکثیر آنها بدون اجازه موسسه ممنوع و قابل پیگیری است.

از طرفی چندین هزار دقیقه ویدئوی رایگان آموزشگاه پیشکش ناقابلی برای شماست که علاوه بر محتوای اصلی کلاس ها مباحث ، نکات و دانستنی های گرامری ، مهارتهای listening و speaking و … را مرور فرمایید.

آموزش مجازی و آنلاین در چه بستری انجام می شود؟

بسته به تعداد زبان آموزان در هر کلاس ، طول دوره و نوع آموزش و شرایط فنی و شبکه ای زبان آموزان پیشنهادهای مختلفی در اختیار قرار داده میشود که عموما بر بسترهای استاندارد ویدیئوکنفرانس و نیز بسترهای LMS خواهد بود.

مخاطبینی که دسترسی به بسترهای داخلی نداشته باشند می توانند از طریق SKYPE با مدرس خود در ارتباط باشند

بازگشت هزینه اماکن پذیر است؟

تا پیش از شروع کلاس ها بله اما به محض شروع اولین کلاس امکان پرداخت شهریه به زبان آموزان میسر نیست.

سایت من و انگلیسی چه فرقی با سایر وبسایت های آموزش زبان دارد؟

پاسخ شاید کمی تعجب آور و صادقانه باشد؛ هیچ فرقی!

اگر شما برای آموختن آماده باشید و با ما همراه و هم قدم شوید با متدها و منابع روز و نیز تجربه خوب اساتیدمان تلاش می کنیم ماندگار و با کیفیت بیاموزید و از آموخته هایتان با لذت در زندگی و کار استفاده کنید. اما اگر هدفی برای آموختن در کار نیست و تنها برای گذران وقت به کلاس های مجازی و حضوری ما مراجعه کرده اید باید بگوییم که هیچ موسسه زبان آموزی برای شما معجزه نخواهد کرد.