درباره ما

آموزشگاه زبان های خارجی تحت عنوان کیمیای کهن با افتخار جهت ارائه خدمات نوین زبان آموزی به اقشار مختلف از سال 1398 شروع به فعالیت داشته است.این آموزشگاه با مجوز رسمی وزارت آموزش پرورش طی دو سال گذشته با افتخار به تعلیم و آموزش خردسالان، کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان پرداخته است.

تیم ما

نرگس چهارمحالی

فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی مسلط به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی، همراه با سابقه 14 ساله تدریس زبان انگلیسی در تهران. همکاری با موسسه های معتبر داخلی و مدرس موفق و نمونه برای زبان آموزان سطوح عالی و پیشرفته به عنوان مدیر آموزشگاه زبان های خارجی کیمیای کهن با تکیه بر تجربه های ارزشمند خود اقدام به گرداوری گروهی از مدرسین پیشکسوت و آموزش و پرورش مدرسین نوپا با متدهای استاندارد خود داشته تا تمامی نیازهای زبان آموزان را در نظر بگیرد.

مجوز آموزشگاه را اینجا مشاهده فرمایید

کاوه کهن مهر، فوق لیسانس مدیریت تکنولوژی، مسلط به زبان انگلیسی و ارمنی به عنوان صاحب امتیاز این موسسه آموزشی نیز اقدام به ارائه راهکارهای نوین ، مدیریت آموزشی ، آموزش الکترونیک و سهولت در امر ارتباط بین آموزش گیرندگان و مدرسین می پردازد.

————————–

ما در کیمیای کهن بر آنیم تا با تجربیات خاص خود در زمینه مدیریت و تدریس زبان انگلیسی بهترین ها را به شما عزیزان عرضه کنیم.

آموزشگاه زبان های خارجه کیمیای کهن در ایام شیوع کرونا طرح های متنوعی را برای آموزش غیر حضوری در حال انجام داشته که مرحله به مرحله از زمستان 1398 با راه اندازی این وبسایت جهت سرویس دهی، آموزش و تدریس غیر حضوری و آنلاین زبان انگلیسی و دیگر زبان های خارجه مهیا گشته است.

طرح هایی درحال راه اندازی :

1- سامانه آموزش آفلاین LMS کیمیای کهن در مراحل پایانی آزمایش به سر برده و به زودی بهره برداری آن اعلام می گردد.

2- تولید و ارائه کاملا رایگان فیلم های آموزشی زبان انگلیسی پایه های هفتم ، هشتم ، نهم و … مدارس با هدف انجام مسئولیت اجتماعی و همراهی با معلمان و دلسوزان آموزش پرورش فارغ از حوزه های وظیفه ای این آموزشگاه و وب سایت که امید است با اتمام مراحل نهایی فنی به زودی در اختیار عموم فرزندان عزیز میهن قرار گیرد.

مخاطب گرامی سایت خواهشمندیم با نظرات خود درباره ویدِیوها، مقالات و محتوای ارائه شده ما را در ارایه خدمات بهتر یاری فرمایید.